Žongluj originálně, buď ULTIMATE!

Nabídka služeb Ultimate Juggling Squad

UJS STEP

Vystoupení zaměřeno na efektní žonglování, společné sestavy a profesionální triky. To vše prováděno do moderní dubstepové hudby v zajímavých kostýmech doplňující záhadnou atmosféru.

UJS Step

FUNNY

U tohoto vystoupení se zaručeně pobavíte. Žonglování doprovázeno prvky klauniády, mimiky a divadelního nádechu. Samozřejmostí jsou klaunské kostýmy a plno zábavy.

EXHIBICE

Žonglování s nejvíce zajímavými žonglérskými nástroji za doprovodu moderní hudby. Improvizace každého účinkujícího, která je zakomponována do jednoduché choreografie.

CHOREOGRAFIE NA KLÍČ

Dokážeme se přizpůsobit Vašemu firemnímu večírku, oslavě nebo jiným akcím, které pořádáte ať už oblečením, hudbou nebo žonglérským náčiním.

WORKSHOPY

Předvádíme a vyučujeme triky s různými nástroji jako například diabolo, míčky, kruhy, kužely, flowerstick, poi a se spoustou dalších. Workshopy žonglování probíhají logickou, zábavnou a navazující formou, kdy se účastníci workshopu učí krok po kroku žonglovat s obrovskou škálou různých žonglérských nástrojů.

„UPOUTEJ POZORNOST“

Představujete nový obchod, produkt, inovaci, nebo cokoliv jiného co potřebujete nejvíce zviditelnit? Zaručeným poutačem pozornosti je nepřetržitá zajímavá činnost, kterou Vám můžeme zprostředkovat žonglováním.

Efektní umění upoutá každého, kdo půjde okolo. Nabízíme několika hodinové žonglérské poutání pozornosti s nejrůznějšími žonglérskými nástroji jako například diabolo, míčky, kruhy, kužely, flowerstick, cigarboxy, poi, yoyo, atd. Čím větší počet žonglérů, tím větší rozmanitost triků a žonglérských nástrojů.

Upoutej pozornost
Ultimate Juggling Squad Eshop